Menu
zakład pogrzebowy puszczykowo

Cmentarz Puszczykowo

Zakład pogrzebowy, pochówki na cmentarzu w Puszczykowie

Zakład pogrzebowy, który realizuje kompleksowe usługi pogrzebowe na cmentarzu w Puszczykowie. Wiemy jak ciężki i trudny jest moment śmierci naszych bliskich. Jest to czas kiedy nie zastanawiamy się nad formalnościami. Dlatego też naszą misją jest towarzyszenie Państwu w tym niełatwym momencie życiowym, zapewniając kompleksowe usługi pogrzebowe w Puszczykowie.

W ramach naszej oferty dostępne są kompleksowe usługi związane z przygotowaniem godnego pochówku na cmentarzu w Puszczykowie, jak i załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności oraz odbiór aktu zgonu, transport osoby zmarłej, czy rozliczenie zasiłku pogrzebowego.

W zakładzie pogrzebowym Memento Mori w Puszczykowie naszą pracę traktujemy jak powołanie. Wnosząc wiele zrozumienia i subtelności do wykonywanych usług, uwzględniamy wszelkie indywidualne życzenia członków rodziny oraz ostatnią wolę zmarłego.

Usługi pogrzebowe na cmentarzu w Puszczykowie

Realizujemy najwyższej jakości usługi pogrzebowe na cmentarzu w Puszczykowie oraz w wielu innych miastach Wielkopolski. Posiadamy wieloletnie doświadczanie i kadrę ludzi, którzy potrafią pracować z wyczuciem i dużym zrozumieniem. Dzięki temu dokładamy wszelkich starań, by pożegnać Państwa bliskich z godnością i szacunkiem.

Współpracujemy z zarządcami cmentarzy w Puszczykowie, sprawnie załatwiając wszystkie formalności. W ramach naszej oferty usług pogrzebowych w Puszczykowie wykonujemy:

  • transport ciała
  • przygotowanie trumny i grobu
  • pełnowymiarową oprawę uroczystości pożegnalnej
  • formalności związane z ceremonią świecką i religijną
  • wszelkie formalności związane z kremacją ciała

Usługi pogrzebowe w Puszczykowie i na terenie innych miast realizujemy całą dobę pod numerem 61-81-31-262. Wszystkie formalności jesteśmy w stanie załatwić podczas jednej wizyty w naszym oddziale w Luboniu k. Poznania, przy ul. Okrzei 1 (tel. 606 394 675) oraz w Skórzewie, przy ul. Kolejowej 1b (tel. 606 134 966).

pogrzeby poznań cmentarz junikowo poznań cmentarz luboń cmentarz przeźmierowo
czynne 24h
tel:


Luboń,
ul. Okrzei 1


Skórzewo,
ul. Poznańska 66a

Mapa
cmentarz puszczykowousługi pogrzebowe puszczykowo
© 2014 MementoMori
Wszelkie prawa zastrzeżone