Menu
zakład pogrzebowy poznań

Pomagamy w godnym
pożegnaniu bliskich

Usługi pogrzebowe Poznań

O firmie


Firma "Memento Mori" została założona w roku 2001 przez Bronisława Łopińskiego. Od chwili powstania naszym podstawowym celem jest świadczenie usług o jak najwyższej jakości. Tak aby zapewnić godne pożegnanie osobie zmarłej a rodzinie możliwie uprościć wszelkie sprawy formalne i organizacyjne związane z pogrzebem. Naszym priorytetem jest przeprowadzanie czynności pogrzebowych z oddaniem należnej czci i szacunku w tej ostatniej drodze jaka czeka każdego z nas.

Firma posiada certyfikat Polskiej Izby Pogrzebowej (PIP) i od 19.07.2006r. jest członkiem tego stowarzyszenia. Swoje usługi możemy świadczyć na terenie całej UE. Od roku 2001 pod zarządem firmy znajduje się cmentarz parafialny we Wirach, a od 2005 również cmentarz komunalny w Luboniu. Od 2011 zarządzamy cmentarzem parafialnym w Skórzewie, naprzeciwko którego przy ul. Kolejowej 1b funkcjonuje także biuro firmy. W roku 2012 powieżono nam również adnimistrację cmentarza parafialnego w Konarzewie.

W 2011 roku w efekcie przeprowadzonego zewnętrznego audytu zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Wielkopolskiej Izby Jakości. Jako firma staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i spełniać wszystkie ich życzenia. Zajmujemy się wszelkimi dokumentami (załatwiamy aktów zgonów, pokładne, itp.), w biurze firmy można również zamówić nekrologi, wieńce (które dostarczamy na cmentarz), oraz wypłacany jest zasiłek ZUS i KRUS. Od 2009 roku firma oferuje także za pośrednictwem firmy DRB pomoc prawną dla osób poszkodowanych w wypadkach.

Firma Memento Mori to kompleksowa i fachowa pomoc przy organizacji pogrzebów
przez 24 h na dobę.

pogrzeby poznań cmentarz junikowo cmentarz junikowo poznań cmentarz luboń
czynne 24h
tel:


Luboń,
ul. Okrzei 1


Skórzewo,
ul. Kolejowa 1 b

Mapa
cmentarz przeźmierowocmentarz skórzewo
© 2014 MementoMori
Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by TREDOS