Menu
cmentarz junikowo

Cmentarz Junikowo PoznańZakład Pogrzebowy Poznań - cmentarz Junikowo

Zapewnimy Państwu wsparcie w trudnym życiowym momencie, jakim jest odejście osoby bliskiej. Wykazując należyte zrozumienie i poszanowanie Waszych uczuć, zajmiemy się kompleksową organizacją pochówku na cmentarzu na poznańskim Junikowie. Oferta usług zakładu Memento Mori obejmuje realizację wszelkich czynności poprzedzających ceremonię pochówku na cmentarzu znajdującym się na poznańskiej dzielnicy Junikowo oraz doradztwo formalno-prawne, w tym sfinalizowanie rozliczenia zasiłku pogrzebowego. Zapewnimy należyty transport ciała na cmentarz znajdujący się w dzielnicy Junikowo. Wykonamy wszelkie prace związane z przygotowaniem trumny oraz nagrobka, a także zorganizujemy pełną oprawę uroczystości, zarówno świeckich, jak i celebrowanych zgodnie z obrządkiem religii zmarłego. Proponujemy Państwu kompleksową pomoc oraz gwarantujemy solidne i rzetelne wykonanie powierzonych prac. Wiemy jak ciężko poradzić sobie z organizacją wymaganych działań, w przypadku odejścia bliskiej osoby. Dlatego oferujemy pomoc na najwyższym poziomie.


Cmentarz Junikowo - Zakład Pogrzebowy Memento Mori

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego z aspektów posługi. Powierzone zadania świadczymy z wyjątkowym zaangażowaniem. W sprawny i rzetelny sposób zrealizujemy formalności, kontaktując się z urzędami, administracją cmentarza zlokalizowanego na dzielnicy Junikowo oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nie będą Państwo musieli się niczym zajmować. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez całą dobę, przyjmując zgłoszenia pod numerem tel. 61 81 31 262. Czekamy na Państwa również w biurach naszych oddziałów w Luboniu k. Poznania, przy ul. Okrzei 1 (tel. 606 394 675) oraz w Skórzewie, przy ul. Kolejowej 1 b (tel. 606 134 966).


Cmentarz Junikowo w Poznaniu - jeden z największych cmentarzy w Polsce

Cmentarz Junikowo to największy cmentarz komunalny pod względem pochowanych, znajdujący się na ternie miasta Poznań. Jest to również jeden z największych cmentarzy w kraju, którego powierzchnia wynosi ponad 92 ha. Historia tego cmentarza sięga połowy ubiegłego wieku – nekropolia ta została otwarta w roku 1948. Jest to miejsce niezwykle ważne pod względem historycznym, gdyż pochowanych jest tu wielu bohaterów wojennych, powstańcy wielkopolscy, żołnierze AK, a także wielu oficerów Wojska Polskiego. Obszar ten jest niezwykle interesujący pod względem architektonicznym – na szczególną uwagę zasługują mogiły rodów cygańskich. Na cmentarzu znajdują się również kolumbaria, a także pola urnowe.


Wyszukiwarka grobów

Dla wygody wszystkich odwiedzających Cmentarz w Junikowie, została stworzona specjalna wyszukiwarka grobów, którą możemy znaleźć pod adresem http://www.poznan.pl/cmentarze. Wystarczy umieścić w niej dane osoby zmarłej: imię nazwisko, a w przypadku dużej liczby wyników, również datę śmierci lub datę zgonu, a otrzymamy dokładne informacje o położeniu interesującego nas grobu, a także informacje dotyczące wielkości grobowca oraz liczby pochowanych w nim osób. Bardzo dużym ułatwieniem dla poszukujących mogił zmarłych jest również informacja o dojściu na wyszukiwany grób. Z wyszukiwarki grobów można korzystać również za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki tej wyszukiwarce, odnalezienie grobów zmarłych bliskich stało się bardzo proste, co przy tak dużej powierzchni cmentarza ma ogromne znaczenie!


cmentarz w junikowojunikowo cmentarzzobacz to - junikowozdjęcie - cmentarz junikowofotografia - cmentarz junikowo
Zobacz cmentarz junikowo cmentarz junikowo - zobacz cmentarz cmentarz w junikowo
czynne 24h
tel:


Luboń,
ul. Okrzei 1


Skórzewo,
ul. Poznańska 66a

Mapa
cmentarz junikowo-poznańusługi pogrzebowe poznań
© 2014 MementoMori
Wszelkie prawa zastrzeżone